Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.05.2015, 12:41
Jeżeli marzymy o pucharach to remis jest minimum.
Na początku rundy w Gdańsku zagraliśmy tragiczny mecz - najgorszy chyba na wiosnę 0 oddanych strzałów !!!!!!!!

Lechia pomimo wielu wzmocnień (Mila, Wawrzyniak, Wojtkowiak) nie grała niczego wielkiego i nadal nic wielkiego nie gra - z Pogonią pomocna była czerwień dla Matrasa (a nie Możdżenia jak napisałem wcześniej), ale u siebie zwykle nie przegrywa.
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 12.05.2015 o godz. 15:25.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując