|
Jeżeli marzymy o pucharach to remis jest minimum.
Na początku rundy w Gdańsku zagraliśmy tragiczny mecz - najgorszy chyba na wiosnę 0 oddanych strzałów !!!!!!!!
Lechia pomimo wielu wzmocnień (Mila, Wawrzyniak, Wojtkowiak) nie grała niczego wielkiego i nadal nic wielkiego nie gra - z Pogonią pomocna była czerwień dla Matrasa (a nie Możdżenia jak napisałem wcześniej), ale u siebie zwykle nie przegrywa.
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 12.05.2015 o godz. 15:25.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|