Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1167
Stary 12.05.2015, 12:21
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Fajny spocik z diametralnie inną dawka emocjonalną niż spot Komorowskiego - i to mi się podoba. W I turze głosowałem za kimś innym, ale śledząc ruchy obydwu sztabów z chęcią zagłosuje na Dudę. Mam nadzieje, że kierunek, który wybrał jego sztab się nie zmieni.
to prawda , na szczęście łysy misiek już w urbanoplatfusiarni , komor spoty negatywne , Duda cały czas przekaz pozytywny , włączenie żony i córki w kampanię to strzał w dziesiątkę
Odpowiedz cytując