silver03 napisał(a):

|
Fajny spocik z diametralnie inną dawka emocjonalną niż spot Komorowskiego - i to mi się podoba. W I turze głosowałem za kimś innym, ale śledząc ruchy obydwu sztabów z chęcią zagłosuje na Dudę. Mam nadzieje, że kierunek, który wybrał jego sztab się nie zmieni.
|
to prawda , na szczęście łysy misiek już w urbanoplatfusiarni , komor spoty negatywne , Duda cały czas przekaz pozytywny , włączenie żony i córki w kampanię to strzał w dziesiątkę