Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.05.2015, 12:11
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
nie mogłem sobie odmówić, Prezydent i Pierwsza Dama

http://wpolityce.pl/polityka/244179-...m-zobacz-wideo
Fajny spocik z diametralnie inną dawka emocjonalną niż spot Komorowskiego - i to mi się podoba. W I turze głosowałem za kimś innym, ale śledząc ruchy obydwu sztabów z chęcią zagłosuje na Dudę. Mam nadzieje, że kierunek, który wybrał jego sztab się nie zmieni.
Odpowiedz cytując