kerim1906 napisał(a):

Fajny spocik z diametralnie inną dawka emocjonalną niż spot Komorowskiego - i to mi się podoba. W I turze głosowałem za kimś innym, ale śledząc ruchy obydwu sztabów z chęcią zagłosuje na Dudę. Mam nadzieje, że kierunek, który wybrał jego sztab się nie zmieni.