|
Z PO bardziej chodzilo mi o to, ze w UK jakby istaniala tak "rzadzaca" partia to nie dotrwalaby do nastepnych wyborow. Stad to moje podkreslenie o biernosci spolecznestwa w Polsce. Dlatego tez napisalem, ze powatpiewam w sukces i przydatnosc JOWow w Polsce z jednego prostego powodu, o ktorym sam wspomniales - mentalnosci ludzi.
|