Temat
:
[32 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 15 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
5
12.05.2015, 10:56
Ja uważam że nie ma co się bronić, tylko jazda do przodu, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Wszystkie drużyny są w naszym zasięgu, pora na serię wygranych.
mee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mee
Znajdź inne posty napisane przez mee