Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 12.05.2015, 10:56
Ja uważam że nie ma co się bronić, tylko jazda do przodu, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Wszystkie drużyny są w naszym zasięgu, pora na serię wygranych.
Odpowiedz cytując