Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.05.2015, 10:32
szczerze mówiąc remis z Lechią na jej terenie brałbym w ciemno biorąc pod uwagę fakt, iż Jaga gra w Poznaniu a Śląsk u siebie z Legią... jestem przekonany, że zarówno Jaga jak i Śląsk nie wyjdą ze swoich spotkań zwycięsko, więc znacząco przybliżmy się do 3 miejsca, byłoby zajebiście! ale oczywiście zwycięstwo smakowałoby jeszcze bardziej
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując