szczerze mówiąc remis z Lechią na jej terenie brałbym w ciemno biorąc pod uwagę fakt, iż Jaga gra w Poznaniu a Śląsk u siebie z Legią... jestem przekonany, że zarówno Jaga jak i Śląsk nie wyjdą ze swoich spotkań zwycięsko, więc znacząco przybliżmy się do 3 miejsca, byłoby zajebiście! ale oczywiście zwycięstwo smakowałoby jeszcze bardziej
