I będzie jak w Ameryce
Mnie krew zalewa jak jakiś kandydat z Krakowa na którego głosuje zdobywa 2x mniej głosów niż pierwszy na liście, który wchodzi bo partia zdobyła ileś tam - to moje zdanie, nie ma idealnego systemu ale powinno się głosować na ludzi a nie na partię.