Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 11.05.2015, 22:30
Kocur napisał(a):Wyświetl post
.......enie smutów.

Faktycznie lepiej jak osoba X dostanie 50 tys głosów ale nie wejdzie do Sejmu bo jest 5 na liście a wejdzie gość z pierwszego miejsca co dostał 2 tys głosów.

W naszej pieprzonej skorumpowanej rzeczywistości tylko jednomandatowe mogą rozpieprzyć beton.
chyba sie mylisz.jesli sa na tej samej liscie to wejdzie ten z wieksza ilościa glosow.natomiast jesli gośc ma 50 tys a jego partia nie osiagnęla progu i nie wchodzi do sejmu gośc przepada.za to może wejśc ktoś z 2 tys z innej listy jesli partia przekroczyła próg 5% lub 8% dla koalicji
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując