kuba.j.g. napisał(a):

|
To po kiego glosujesz na Dude i za nim agitujesz? Pewnie dlatego ze chodzi ci o zmiany tak? Chcesz zmiany na stanowisku prezydenta a potem chcesz zmiany partii u wladzy tak? No to grasz na alibi bo wiemy doskonale, ze i PO i PiS to partyjniactwo przede wszystkim. W zwiazku z tym twoje propozycje zmian sa cholernie plytkie a zwolennicy Kukiza chca zmian radykalnych, duzo glebszych niz to co proponuje PiS z Kaczynskim na tylnej kanapie i Duda pod zyrandolem...to zwykla kosmetyka ktora nie daje zadnych nadzieji na konkretne zmiany. Wyborcy Kukiza o tym wiedza a wyborcy Dudy jeszcze sie nie zorientowali.
|
E poważnie takie masz rozeznanie co chcą zwolennicy Kukiza ? Tylko którzy, ci co dawniej w dużej masie głosowali na PO 26 %), palikociarze czy też ci co głosowali na niego zamiast na Ogórek, bo chyba nie powiesz, że komuchy nagle zniknęły.
Objaśnij więc nam słabo zorientowanym jaki program gospodarczy i światopoglądowy z takim bagażem lewicowym będzie realizował Kukiz ? Rozumiem, ze liczysz, ze razem z JKM stworzą prawicowo - lewicowy program z JOW-ami i będzie ho, ho, ho. Jest już po wyborach (dla Kukiza), ochłoń więc i nie podniecaj się tam bardzo bo narazie nie jesteś w stanie odpowiedzieć na wyżej przedstawione pytania.
Samym śpiewaniem można pociągnąć przez kilka miesięcy nawet wśród młodzieży, która w większości żyje na garnuszku rodziców (przekrój wieku 18 - 29 lat).