Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.05.2015, 13:27
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Tutaj chodzi tez o calkowity przewrot systemu... a dobitniej to na wyjebanie tych wszystkich partyjniakow którzy przez 25 lat przewijają się w dziesiątkach partii ,zmieniając swoje poglay z tysiąc razy....
Jasne, a rozumiem, ze teraz ci od Kukiza zakładając, ze dostaną się do parlamentu na jesieni to nie będą partyjniakami tylko jego apostołami i do śmierci nie zmienią partii. Trochę to zbyt naiwne jak na swój wiek, który przedstawiłeś, bo taki tekst bardziej pasowałby do jakiegoś 18 latka, który za dużo z życia nie widział jeszcze lub jakiegoś anarchisty, który całe państwo najchetniej wy.....ł by w kosmos.
Odpowiedz cytując