Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.05.2015, 10:48
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego tak śmiać mi się chciało, gdy ktoś robił znak równości między Dudą a Komorowskim.
Nie trzeba robić znaku równości między jednym i drugim, żeby nie być w stanie zagłosować na jedną, bądź drugą kandydaturę. Zrobi tak duża część tzw. "antysystemowców", dla których obie kandydatury są niestrawne co może skutkować frekwencją na poziomie 35-40%.
Odpowiedz cytując