Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 11.05.2015, 10:32
Nagrody za Górnik:
1. ewka25 14 81517
2. vip2008 14 90029
3. marcellino 13 60730
4. fanatic1947 13 60858
5. ości 13 71508
6. damian19882 13 71956
7. wislak1995 13 72049
8. IncognitoTSW 13 81912
9. czechu 13 82313
10. pre89 13 90941

Pozostai z taką samą liczbą punktów:
11. David1505 13 91011
12. Siemion 13 91035
13. force93TS 13 91103

Wyniki za KSG:
1. ewka25 14
vip2008

3. marcellino 13

fanatic1947
ości
damian19882
wislak1995
IncognitoTSW
czechu
pre89
David1505
Siemion
force93TS

14. Ajax 12

Ala1955
AYALA
bartek89TS
Benan
dobroslaw
dzejk0b992
El'kabat
fran23
gregor07
Hormon132
KaRaSTSW
maluda222
Misiek570
mitmichael
nairda116
piter116
Rustin
St Yabol
ulTraS
Zybi

35. 63.5Kg 11
andys
arti
danzel_1992
Diabolos
emailowiec
gypsy
Krav
Lord of WC
M@terac
mathis
piotrkolodziejczyk42
shaggy
stefpot
WISŁAZWE
wolfu

51. KptAnt 10

52. fansorina 9
mateusz-TSW

Typ po czasie:
TS&ZKS

Klasyfikacja generalna:
1. emailowiec 202

2. force93TS 201

3. mitmichael 196

4. Siemion 193
WISŁAZWE

6. gregor07 190
wislak1995

8. fran23 188

9. nairda116 187

10. David1505 186
pre89

12. 63.5Kg 185
M@terac

14. piter116 184
shaggy
St Yabol
ulTraS
W.S

19. andys 183
KaRaSTSW
Krav

22. AYALA 181
Lord of WC
vip2008

25. arti 180

26. bartek89TS 179

27. Ajax 178
danzel_1992

29. piotrkolodziejczyk42 177

30. damian19882 176
IncognitoTSW

32. fansorina 174
mathis

34. KptAnt 173
marcellino
mateusz-TSW

37. dzejk0b992 172

38. ości 169

39. Zybi 168

40. czechu 167

41. maluda222 165
Platon

43. gypsy 164

44. fanatic1947 163

45. Rustin 162

46. KOMINEK 154
stefpot

48. Patryk_185 149

49. Camilos 146
TS&ZKS

51. Diabolos 145

52. maaarcin 142

53. Misiek570 141

54. Benan 140

55. Ala1955 134

56. grzesl 130

57. Fiti 124

58. RybaTs 121

59. Hormon132 117

60. filemon 108

61. art. 102

62. saymon 80

63. bravelukas 77

64. AdrianoZKS 74

65. Pychowice 63

66. ewka25 60
Ethirien
siemstein

69. El'kabat 59

70. EyO 57

71. Karherop 56

72. hubert.fan 52

73. Schabek 46

74. silver03 44

75. Glazik 41

76. Galonek 40
pawexbos

78. Cisse99 39

79. lajcik92 38

80. Marcin_fan 35

81. mazo 34

82. wolfu 33

83. kamilo584 30
MałyTSW
qubu

86. OpEnTaNy 29

87. KoTu1906 26
piotek

89. bigi 25
Fifiorek

91. Machor303 24

92. grogoriogreg 22

93. brylant17 18

94. 1906ts 17
kamil170794
Mateo22

Od tej pory każdy post, który będzie zawierał jakieś zażalenia ws nagród spowoduje, że autorowi nie zostaną policzone punkty.

Jak już pisałem. Ja tylko licze punkty, a maaarcin odpowiada TYLKO za kontakt z Totolotkiem, a nie za rozdawanie nagród. Więc jeśli ktoś ma pretensje, że nie dostał nagrody to niech pisze do Totolotka.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując