Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 11.05.2015, 09:41
nie , wołominiak emj 10 rozmywał i dezawiuował kandydaturę Dudy , powiem krótko , kim by nie był Duda będzie lepszym Prezydentem niż bulu , daj mu 5 lat i oceń , trzeba dać szanse , a zmiany trzeba zacząć od komora , reszta będzie z górki , do jesieni mam nadzieję Kukiz i spółka coś zbudują i wspólnie z Pisem coś w tym kraju zmienią

jedyna grupa wiekowa gdzie wygrał bulu " przedziale wiekowym 30-39 lat równie dobry wynik Kukiza – 29,9 proc. Odrobinę więcej miał kandydat PO – 30,8 proc., kandydat PiS – 26,3 proc. "

he, he korpoludki ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 11.05.2015 o godz. 09:45.
Odpowiedz cytując