Pytanie co się stało, że nagle ten wielki "antysystemowiec" Kukiz krzyczący o zrzuceniu ze stołka Bula, zamknął buzię i już nie jest antybulem

. Mnie to akurat nie zaskoczyło, bo przewidywałem to od początku. Tym bardziej, ze spora grupa jego wyborców to chorągiewki z PO (26 %) i palikociarnia (według już opublikowanych danych).