Kocur napisał(a):

Ok, Ateny obadane, rok temu były bezpośrednie teraz nie ma. I dupa żadnych promocji.
A tak zapytam - jakich serwisów używacie do szukania najtańszych połączeń?
Ja http://www.momondo.pl/ - nawet jest ok.
Ciekawi mnie jak ludzie podają czasami że można lecieć na Kubę czy Dominikanę za 2 tys zł - ja za cholerę nic takiego nie mogę znaleźć :/
|
Kocur - profile 'fly4free', 'tanie loty' na FB. Promocji i tanich biletów jest od zarąbania. Czasem to aż żal, ze człowiek musi pracować.
Na Kubę to nie 2tys tylko dokładnie 801zł. Tyle zapłaciłem w tym roku za połączenie Barcelona-Hawana-Barcelona
