Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#828
Stary 11.05.2015, 06:42
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ok, Ateny obadane, rok temu były bezpośrednie teraz nie ma. I dupa żadnych promocji.

A tak zapytam - jakich serwisów używacie do szukania najtańszych połączeń?

Ja http://www.momondo.pl/ - nawet jest ok.

Ciekawi mnie jak ludzie podają czasami że można lecieć na Kubę czy Dominikanę za 2 tys zł - ja za cholerę nic takiego nie mogę znaleźć :/

Kocur - profile 'fly4free', 'tanie loty' na FB. Promocji i tanich biletów jest od zarąbania. Czasem to aż żal, ze człowiek musi pracować.
Na Kubę to nie 2tys tylko dokładnie 801zł. Tyle zapłaciłem w tym roku za połączenie Barcelona-Hawana-Barcelona
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując