Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.05.2015, 21:25
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Niestety, jeżeli na sektorze C nadal będą rządzić bandyci opłakujący śmierć innego bandyty to większych frekwencji nie ma co się spodziewać. Już widzę, jak ojcowie będą brać swoje dzieci w miejsce, gdzie skanduje się, że "zawsze i wszędzie policja j****a będzie". Nawiasem mówiąc brawa dla piłkarzy za odśpiewanie "Wisełka najlepsza będzie", pokazaliście, że jesteście milion razy inteligentniejsi od bandy "kumatych" ćwierćmózgów.

Jak już o ćwierćmózgach mowa - wie ktoś o co chodziło z incydentem na sektorze D11, po którym wyprowadzono z sektoru pewnego pana o twarzy nieskalanej myślą? Siedziałem parę rzędów dalej i nie wychwyciłem.

Co do samego meczu - piłkarsko bomba. Grajcie tak pany dalej, a reszta sama się ułoży.

Mam nadzieje że jesteś posiadaczem Prawa jazdy i jeżdzisz samochodem. Następnym razem jak przekroczysz prędkość o 20km/h to policjant w,,,bie Ci z klamki między oczy bo będziesz bandytą drogowym
Odpowiedz cytując