inspektor erektor napisał(a):

|
Niestety, jeżeli na sektorze C nadal będą rządzić bandyci opłakujący śmierć innego bandyty to większych frekwencji nie ma co się spodziewać. Już widzę, jak ojcowie będą brać swoje dzieci w miejsce, gdzie skanduje się, że "zawsze i wszędzie policja j****a będzie".
|
Ciekawe, że ojcom, synom, matkom, żonom i kochankom nie przeszkadza głośne "legia to stara...". Przy pełnym stadionie wszyscy głośno śpiewają.
Teraz się chyba po prostu obrazili na piłkarzy, że nie dali im szansy na kolejne śpiewy podczas kolejnego meczu z L. I postanowili nie przychodzić na R22.