Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 10.05.2015, 21:00
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Niestety, jeżeli na sektorze C nadal będą rządzić bandyci opłakujący śmierć innego bandyty to większych frekwencji nie ma co się spodziewać. Już widzę, jak ojcowie będą brać swoje dzieci w miejsce, gdzie skanduje się, że "zawsze i wszędzie policja j****a będzie".
Ciekawe, że ojcom, synom, matkom, żonom i kochankom nie przeszkadza głośne "legia to stara...". Przy pełnym stadionie wszyscy głośno śpiewają.
Teraz się chyba po prostu obrazili na piłkarzy, że nie dali im szansy na kolejne śpiewy podczas kolejnego meczu z L. I postanowili nie przychodzić na R22.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując