Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 10.05.2015, 19:40
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Długo czekałem na taki mecz, żeby z umiarkowanym spokojem oglądać większość spotkania. W każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła byliśmy lepsi, cieszy walecznosc i skuteczność. Brawo

Kamyczek do ogródka tkto frekwencja. Spodziewałem się niskiej, ale że będzie ponizej 9k?! Dramat. Oby za tą wygraną poszła dobra gra i 3 punkty w Gdańsku. To może przyczynić się do radykalnego wzrostu liczby widzów na meczu z Pogonią.



Dokladnie

Co jak co ale nie spodziewal bym sie ze na meczu spadniemy ponizej 10 tys,to nieprzystoi

na plus wynik i gra

na minus niestety :frekwencja,choc doping przyzwoity.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując