Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 10.05.2015, 19:19
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
jova "To chyba oczywiste, że chodziło mu o tę konkretną sytuację, a nie o ogólny przepis."

skupiłem się na tym fragmencie wypowiedzi "(bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."

rozumiejąc że tak kolega zinterpretował przepisy w ogóle , faktycznie chodziło mu o tę sytuacje i stąd moja "wpadka", ze screena spalony , poczekam jeszcze na lepszą jakość wieczorem u kanałowców , na żywo i w powtórkach nie wyglądało mi to na spalonego
wydawało się, bo zmienili się miejscami GK z obrońcą
jednak z tą moją znajomością przepisów nie jest tak źle
pzdr!

edit: też mnie zdziwiło, że nikt tego nie wychwycił, tylko ja
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 10.05.2015 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując