kerim1906 napisał(a):

jova "To chyba oczywiste, że chodziło mu o tę konkretną sytuację, a nie o ogólny przepis."
skupiłem się na tym fragmencie wypowiedzi "(bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."
rozumiejąc że tak kolega zinterpretował przepisy w ogóle , faktycznie chodziło mu o tę sytuacje i stąd moja "wpadka", ze screena spalony , poczekam jeszcze na lepszą jakość wieczorem u kanałowców , na żywo i w powtórkach nie wyglądało mi to na spalonego
|
wydawało się, bo zmienili się miejscami GK z obrońcą
jednak z tą moją znajomością przepisów nie jest tak źle

pzdr!
edit: też mnie zdziwiło, że nikt tego nie wychwycił, tylko ja
