Długo czekałem na taki mecz, żeby z umiarkowanym spokojem oglądać większość spotkania. W każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła byliśmy lepsi, cieszy walecznosc i skuteczność. Brawo
Kamyczek do ogródka tkto frekwencja. Spodziewałem się niskiej, ale że będzie ponizej 9k?! Dramat. Oby za tą wygraną poszła dobra gra i 3 punkty w Gdańsku. To może przyczynić się do radykalnego wzrostu liczby widzów na meczu z Pogonią.