Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 10.05.2015, 13:12
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
JrQ- "Wynik bardzo dobry, ale kto wie jakby się potoczył, gdyby sędzia nie uznał bramki Garguły, która padła z ewidentnego spalonego (bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."

kto Ci naopowiadał takich głupot ?
"Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, musi mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz)."

to takie proste , DWÓCH zawodników , bramkarz może być w tym czasie na grzybach , a w rej sytuacji było właśnie dwóch bramkarz i obrońca, jak już coś to czasami piłka wyznacza linię spalonego ale to inna opowieść
To chyba oczywiste, że chodziło mu o tę konkretną sytuację, a nie o ogólny przepis.
Tu bramkarz wyznaczał linię spalonego, a gol Guły ewidentnie nie powinien być uznany.

Powód: lepsze ujęcie
Ostatnio edytowane przez jova : 10.05.2015 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując