Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 10.05.2015, 12:27
Zobaczymy co będzie w kolejnych meczach, ale "dzięki" reformie ekstraklasy to granie na poważnie zaczęło się dopiero teraz. Cały sezon stał sie tylko przygrywką którą można traktować ulgowo bo po podziale punktów różnice są minimalne.
c.d.n.
Odpowiedz cytując