Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 10.05.2015, 11:34
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Nie przypominam sobie i nie znajduję żadnej opinii na temat naszego trenera po meczu ze Śląskiem. Akurat Kazimierza Moskala znam osobiście, bardzo Go cenię i jako człowieka, i jako trenera, więc albo mnie z kimś pomyliłeś, albo przypisujesz mi słowa, których nie wypowiadałem. Na Śląsku nie było presji, nie było też naszego jedynego napastnika Pawła Brożka, który mimo, że w formie rewelacyjnej nie jest, to jednak skupia uwagę obrońców. Swojej opinii co do meczu z Górnikiem nie zmieniam, a że Ty masz inną - Twoje święte prawo.
Przepraszam jeżeli pomyliłem Cię z innym Griszą, ten o którym pisałem pewnie wie że to do niego. Obecność Pawła oczywiście zrobiła swoje, ale mam wrażenie, że nie tyle brak presji co okoliczności umożliwiające powalczenie o coś więcej sprawiły, że się chciało. I tu jet zasługa trenera który potrafił wzbudzić chęć powalczenia, udowodnienia czegoś sobie i innym.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując