Drozd napisał(a):

Chciałbym przypomnieć, że na Śląsku też chyba presji nie było. Więc coś nie bardzo ta Twoja opinia. Po ostatnim meczu niezbyt elegancko wypowiadałeś się o trenerze. Długo nie trzeba było czekać na dowód jak bardzo się myliłeś i od kogoś z czerwonym nickiem oczekiwałbym innej postawy niż tłumaczenie pozytywnych efektów pracy trenera bajkami o lepszej sytuacji kadrowej.
Jak się lubi opiniować to potem trzeba potrafić posypać głowę popiołem.
|
Nie przypominam sobie i nie znajduję żadnej opinii na temat naszego trenera po meczu ze Śląskiem. Akurat Kazimierza Moskala znam osobiście, bardzo Go cenię i jako człowieka, i jako trenera, więc albo mnie z kimś pomyliłeś, albo przypisujesz mi słowa, których nie wypowiadałem. Na Śląsku nie było presji, nie było też naszego jedynego napastnika Pawła Brożka, który mimo, że w formie rewelacyjnej nie jest, to jednak skupia uwagę obrońców. Swojej opinii co do meczu z Górnikiem nie zmieniam, a że Ty masz inną - Twoje święte prawo.