Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 10.05.2015, 11:04
fialo napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie byłeś. Reszta Twoich śmiesznych tłumaczeń mnie interesuje w takim stopniu jak wybory w Leshoto. Kurvva, nie był jeden z drugim na meczu i na frekwencje narzeka, można wspiąć się wyżej w swojej hipokryzji?
A kto ci powiedział ze narzekam? Ja jedynie pokazuje gdzie są przyczyny stanu faktycznego, czyli frekwencja poniżej 30%. Skoro moje tłumaczenia Cię nie interesują to po co się odzywasz? Ty byłeś bo ci zależało pytanie tylko na czym. Może na następny mecz zrobisz słomiane kukły co by zasłoniły ten napis na trybunie ?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując