Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 10.05.2015, 10:54
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Moim skromnym zdaniem to wczorajsze zwycięstwo było skutkiem tego, że nasi piłkarze grają w końcu bez presji. Runda po przerwie zimowej to było ciągłe walczenie o pierwszą ósemkę, pechowe straty punktów w Warszawie i Białymstoku. Teraz wreszcie grają bez presji, bez tej świadomości, że jakiś pechowo spadną do drugiej połówki tabeli. Poza tym sytuacja kadrowa wreszcie wygląda całkiem, całkiem. Wrócił Ostoja, mam nadzieję, że niebawem wróci Richard. Możecie się ze mną zgadzać albo nie, ale czuję, że sezon zakończy się dla nas miłą niespodzianką jeśli chodzi o pozycję w tabeli.
Chciałbym przypomnieć, że na Śląsku też chyba presji nie było. Więc coś nie bardzo ta Twoja opinia. Po ostatnim meczu niezbyt elegancko wypowiadałeś się o trenerze. Długo nie trzeba było czekać na dowód jak bardzo się myliłeś i od kogoś z czerwonym nickiem oczekiwałbym innej postawy niż tłumaczenie pozytywnych efektów pracy trenera bajkami o lepszej sytuacji kadrowej.

Jak się lubi opiniować to potem trzeba potrafić posypać głowę popiołem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując