Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 10.05.2015, 10:35
fialo napisał(a):Wyświetl post
Byłeś na meczu? A Ty Drozd? Jezeli tak to prosze podepnij skan ze swojego konta z potwierdzeniem zakupu To jakies 30s roboty. Jezel nie byłeś to milcz na temat frekwencji Ty i podobna Tobie armia fanów zza monitora.

Do wszystkich którzy zostali w domu: bardzo fajnie ze przyszliscie ! Doping był bez was kozacki i czulo sie, że przyszli ci, którym naprawdę zależy.
A możesz mi wyjaśnić co to ma o rzeczy czy ja byłem na meczu? Skoro ja nie byłem to zostało wolne miejsce, zdradzisz mi może dlaczego nikt go nie wykorzystał? I co to za durne pitolenie, że byli ci którym zależało . Na czym zależało? Odkąd aby wejść na stadion muszę się dać oznakować jak krowa bywam sporadycznie. I zupełnie mnie nie dziwi że wielu chętnych nie ma. Może gdyby zawsze gra wyglądała tak jak wczoraj to byłoby ich więcej, a tak to na Legię przyjdzie połowa stadionu i co po niektórzy dostają orgazmu. Ja pamiętam czasy kiedy 15 000 było na stadionie mieszczącym 10 000, bez świateł dachu i reszty wydawałoby się atrakcji które dziś jakoś nie przyciągają.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując