Viper napisał(a):

|
Sorry ale przez lata regularnie chodziłem na mecze, podczas ostatniego bojkotu zwyzywano mnie od fanów Bednarza i zasugerowano, że nie jestem na stadionie potrzebny. Panowie od bojkotu stwierdzili, że ludzie którzy byli w czasie jego trwania na stadionie nie są potrzebni. Dlaczego niby mam teraz chodzić na stadion?
|
Dla siebie? dla Wisły? Co to w ogóle za głupie tłumaczenie się? Więc teraz nie chodzisz na mecze dla "Panów od bojkotu"? jak ich nazwałeś.