JrQ- "Wynik bardzo dobry, ale kto wie jakby się potoczył, gdyby sędzia nie uznał bramki Garguły, która padła z ewidentnego spalonego (bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."
kto Ci naopowiadał takich głupot ?
"Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, musi mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz)."
to takie proste , DWÓCH zawodników , bramkarz może być w tym czasie na grzybach , a w rej sytuacji było właśnie dwóch bramkarz i obrońca, jak już coś to czasami piłka wyznacza linię spalonego ale to inna opowieść