Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 10.05.2015, 10:19
fialo napisał(a):Wyświetl post
Byłeś na meczu? A Ty Drozd? Jezeli tak to prosze podepnij skan ze swojego konta z potwierdzeniem zakupu To jakies 30s roboty. Jezel nie byłeś to milcz na temat frekwencji Ty i podobna Tobie armia fanów zza monitora.
Sorry ale przez lata regularnie chodziłem na mecze, podczas ostatniego bojkotu zwyzywano mnie od fanów Bednarza i zasugerowano, że nie jestem na stadionie potrzebny. Panowie od bojkotu stwierdzili, że ludzie którzy byli w czasie jego trwania na stadionie nie są potrzebni. Dlaczego niby mam teraz chodzić na stadion?
Odpowiedz cytując