Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 10.05.2015, 05:16
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie jaki jest los Boguskiego i jak nazywa się ten facet który grał dziś z 9, bo ja go nie znam .
Messjasz czyt.Messi



Co do meczu myślałem,że po tym szybkim 0-1 strzelą na jeszcze dwie i się nie podniesiemy.A tu psikus i brawa.Chodź nie popadajmy w euforię Górnik bez Sobola był cienki zobaczymy jak to będzie dalej bądźmy dobrej myśli.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując