Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
9402
10.05.2015, 00:37
Ten facet chyba był prezesem SKWK awansował na Viceprezidenta TS-u:/ Goście z SKWK dostają darmowe wejściówki na stadion to może powinni zacząć płacić aby finanse klubu się polepszyły? Dramat! ehhhh
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues