Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9401
Stary 10.05.2015, 00:23
muerte napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe informacje
https://twitter.com/KrystianKRK/stat...36704835825665
Może BC zamienił marchewkę na kij. Przez 13 lat pompował w Wisłę kasę i nie było awansu do LM, więc wyszedł z założenia, że teraz zapłaci piłkarzom dopiero wtedy kiedy awansują. Taki drastyczny system motywacyjny a tak na poważnie, przerażające to jest... obyśmy nie skończyli jak widzew
Odpowiedz cytując