muerte napisał(a):

Może BC zamienił marchewkę na kij. Przez 13 lat pompował w Wisłę kasę i nie było awansu do LM, więc wyszedł z założenia, że teraz zapłaci piłkarzom dopiero wtedy kiedy awansują. Taki drastyczny system motywacyjny

a tak na poważnie, przerażające to jest... obyśmy nie skończyli jak widzew
