|
Bardzo cieszy wynik, każdy zdobyty punkt w tych ostatnich 7 meczach może decydować o sporych przeskokach jeśli chodzi o pieniądze z C+.
Co do samego meczu, niezła gra Wisły jako drużyny jak i poszczególnych piłkarzy. Niestety, nie wiem, czy było to spowodowane siłą naszych piłkarzy czy po prostu słabością Górnika. To, co odwalała dziś obrona Zabrzan, zakrawało o jakąś kpinę.
|