Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 09.05.2015, 22:51
piotek napisał(a):Wyświetl post
I
Brakowało mi właśnie wprowadzenia na 15 minut kogokolwiek z młodych.
Zawsze mi sie wydawało, że Moskal nie będzie miał oporów przed postawieniem na niedoświadczonych i teraz nie wiem, czy to oni są tacy słabi, czy jednak myliłem się, co do Kazka.
Jedyny z młodych to w sumie Żemło. Wszyscy zdolniejsi juniorzy na wypożyczeniach...
Odpowiedz cytując