Drozd napisał(a):

|
Wie kto dlaczego no look usiadł? Od razu zagrał do Brożka jak Veron za najlepszych czasów.
|
I Semir i Donald byli po urazach, więc pewnie z tego powodu podzielili się minutami.
Brakowało mi właśnie wprowadzenia na 15 minut kogokolwiek z młodych.
Zawsze mi sie wydawało, że Moskal nie będzie miał oporów przed postawieniem na niedoświadczonych i teraz nie wiem, czy to oni są tacy słabi, czy jednak myliłem się, co do Kazka.
Generalnie I połowa jak dla mnie mega chaotyczna, nie było żadnego porządku - po prostu organizacyjnei poziom podwórka. Dobrze, że Moskal ogarnął wszystko w szatni i druga połowa świetna.
Dużo szczęścia przy pierwszych dwóch bramkach, ale najważniejsza, to żeby grajki wpadły w rytm wygrywania jak Zawisza na początku wiosny.