Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 09.05.2015, 22:29
Viper napisał(a):Wyświetl post
Puste trybuny na meczu, trochę ponad 8 tys ludzi. Gratuluje panom od ostatniego bojkotu.
Byłeś na meczu? A Ty Drozd? Jezeli tak to prosze podepnij skan ze swojego konta z potwierdzeniem zakupu To jakies 30s roboty. Jezel nie byłeś to milcz na temat frekwencji Ty i podobna Tobie armia fanów zza monitora.

Do wszystkich którzy zostali w domu: bardzo fajnie ze przyszliscie ! Doping był bez was kozacki i czulo sie, że przyszli ci, którym naprawdę zależy.

Jak pisalem, pomysl z Jankowskim w środku może wypalić, choć dużo za dużo strat jeszcze. Sadlok solidnie na ŚO, Jović pomijając drugą minutę nie do przejścia klasycznie. Barrientos ewidentnie ma coś w sobie, trzeba tylko z gościa to wyciągnąć, dziś się dobrze wporwadził.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując