Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 09.05.2015, 22:09
sl@y napisał(a):Wyświetl post
No i ten Boguski jak na złość strzelił
Zgorzkniały malkontent wysyczy, że każdy by to strzelił, a takich zawsze pełno...

Trybuny puste z dwóch podstawowych powodów. No może trzech. Cen, durnego pieprzenia, że o nic nie gramy i ewenementu na skalę światową czyli imiennych kart kibica ze zdjęciem.

Z jakiegoś nieujawnionego powodu nasi biegali w 89 minucie przy wyniku 4-1 tak jakby chcieli strzelić piątą bramkę. Może ktoś rzucił na nich urok i zapomnieli ze o nic nie gramy bo na puchary nas nie stać A może ktoś wyciągnął liczydło i wyszło, że było by nas stać tylko musimy coś wygrać i wartałoby zacząć to ćwiczyć. W każdym razie był dziś duch. Z takim duchem lejemy krawaciarzy mimo czarnych. I moim zdaniem ducha wywołał Kazimierz za co czapka z głowy.

ps.Wie kto dlaczego no look usiadł? Od razu zagrał do Brożka jak Veron za najlepszych czasów.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując