Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 09.05.2015, 22:01
gdyby nie szybka bramka wyrównująca mecz się mógł całkiem inaczej potoczyć ..

co do Jankowskiego zgoda, powiedziałbym, że bardzo dobry mecz, ALE bardzo dużo ale ! stracił 4-5 razy piłkę w środku pola gdzie szły bardzo groźne kontry bramkowe ! dobry zespoł by to wykorzystał, przez co napiszę, że zagrał wbrew pozorom bardzo przeciętnie , zresztą cieżko nazwać dobrą asystną kiks przy strzale , co nie zmienia faktu, że już jest dużo lepiej niż było, szkoda, że młodym nie dał pograć przy 4-1
Odpowiedz cytując