Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 09.05.2015, 21:36
Krytykowany Jankowski graczem meczu. Widać, że chłop się zbiera po kontuzji, bo to już chyba drugi mecz w którym ostatnio było widać u niego błysk. Szkoda, że tak fatalnie strzelał w dogodnej sytuacji, bo może by zamknął usta niektórym forumowym znawcom. Piłka się go nadal momentami nie słucha, ale z każdym meczem powinno być lepiej. Dobry technicznie, świetna motoryka i gra głową / tyłem do bramki.

Boguski zagrał dobry mecz, bramka, parę ładnych otwierających podań, parę głupich strat. Dużo zdrowia zostawił.

Garguła dobry mecz, nie irytował jak to miał w zwyczaju ostatnio, mało strat, parę ładnych zagrań i bramka.

Dudka jak nie Dudka. Co mu ktoś zrobił, że wreszcie wygląda jak piłkarz?

Słabo Guerrier, chyba jednak nie do końca zdrowy.

Głowacki zagrał przeciętnie, miał parę świetnych interwencji ale w wielu sytuacjach, szczególnie przy wyprowadzaniu piłki bywał elektryczny. Za to Sadlok profesura.

Boki obrony, Jović poprawnie, Burliga dobrze, piękna bramka

Brożek - fajnie, że strzelił, ale dzisiejszy mecz tylko potwierdził, że jest zupełnie bez formy. Jemu ewidentnie brakuje dynamiki, nikogo nie może przejść, wyprzedzić, przegrywa wszystkie pojedynki. Do tego fatalne czucie piłki. Zważywszy na to, że on bazował zawsze na dynamice to jest po prostu pół tego piłkarza, co na początku sezonu i ćwiartka tego co w najlepszych czasach. Może ten gol da mu trochę pewności siebie i chociaż to czucie piłki poprawi, bo na dynamikę w tym wieku raczej nie ma co już liczyć.

Bardzo mnie cieszy, że Moskal chyba już ostatecznie odstawił Urygę od pierwszego składu. Życzę mu jak najlepiej, ale to są trochę za duże buty na niego na tą chwilę. Wisła powinna go wypożyczyć.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.05.2015 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując