Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.05.2015, 15:11
Sami po protesie kibice chcieli ze stowarzyszenia podwyzki biletow na wszystkie sektory. Wiec co ty myslales ze frekfencja nie ucierpi? to nie barcelona. Pisalem o tym to zeby tego nie robic. To byl smiech. A źe marketing jest do d. to inna droga.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując