Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 09.05.2015, 14:35
jendrus napisał(a):Wyświetl post
A tak napowaznie jest ktos naprawdę zainteresowany Wisłą? I moze Ciupiałowi wiadomo chodzi o kase tu go rozumie wlasciciel wielkiej firmy i to jego priorytetet, ale moze tez jak Berlusconi niechce sprzedać byle komu. Kto spuści np. biala gwiaze do 2 ligi bo obetnie fundusze ponieważ to jego klub.
Milan ma zostac ostatecznie sprzedadych 51 % klubu.(500mln) Moze tak u nas powinni zrobić tylko Wisla to nie Milan. Tylko trzeba zachowac proporcje
Ponoć dalej zainteresowany jest ten producent Tigera czy tam innego Blacka. Problem w tym, że chce kupić udział większościowy, a Cupiał chce sprzedać tylko część.

Było o tym w wywiadzie w PS jakieś dwa lub trzy miesiące temu.
Odpowiedz cytując