jendrus napisał(a):

A tak napowaznie jest ktos naprawdę zainteresowany Wisłą? I moze Ciupiałowi wiadomo chodzi o kase tu go rozumie wlasciciel wielkiej firmy i to jego priorytetet, ale moze tez jak Berlusconi niechce sprzedać byle komu. Kto spuści np. biala gwiaze do 2 ligi bo obetnie fundusze ponieważ to jego klub.
Milan ma zostac ostatecznie sprzedadych 51 % klubu.(500mln) Moze tak u nas powinni zrobić tylko Wisla to nie Milan. Tylko trzeba zachowac proporcje
|
Ponoć dalej zainteresowany jest ten producent Tigera czy tam innego Blacka. Problem w tym, że chce kupić udział większościowy, a Cupiał chce sprzedać tylko część.
Było o tym w wywiadzie w PS jakieś dwa lub trzy miesiące temu.