|
Dokładnie tak jak kolega napisał wyżej trzeba walczyć i zająć jak najwyższe miejsce w lidze każda złotówka się teraz liczy w opcje sprzedaży Wisły nie mogę jakoś uwierzyć a szkoda bo juz od 4lat zjezdzamy mocno w dol ...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|