|
Prawda jest taka, że od tych siedmiu ostatnich meczów zależy czy Cupiał sypnie groszem czy już do końca położy lagę na Wiśle. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie chyba, że takim samym składem gralibyśmy w LE. Można się śmiać i kpić z idei fazy grupowej, ale w obecnej sytuacji po prostu musimy się tam dostać. W innym przypadku jedynym ratunkiem byłaby sprzedaż Wisły komuś z dużymi pieniędzmi.
|