|
A tak napowaznie jest ktos naprawdę zainteresowany Wisłą? I moze Ciupiałowi wiadomo chodzi o kase tu go rozumie wlasciciel wielkiej firmy i to jego priorytetet, ale moze tez jak Berlusconi niechce sprzedać byle komu. Kto spuści np. biala gwiaze do 2 ligi bo obetnie fundusze ponieważ to jego klub.
Milan ma zostac ostatecznie sprzedadych 51 % klubu.(500mln) Moze tak u nas powinni zrobić tylko Wisla to nie Milan. Tylko trzeba zachowac proporcje
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|