arti napisał(a):

To że pracodawca piłkarzy - Wisła, która jest własnością TF, której właścicielem jest BC zalega swoim pracownikom za kilka miesięcy jest odpowiedzią na pytanie czy ma czy nie tą obsesję LM.
Kiedyś z pewnością chciał LM, jakiś czas temu mu przeszło.
|
Chyba nie będzie realizował swojej obsesji ryzykując bankructwo firmy....