Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 09.05.2015, 08:48
arti napisał(a):Wyświetl post
To że pracodawca piłkarzy - Wisła, która jest własnością TF, której właścicielem jest BC zalega swoim pracownikom za kilka miesięcy jest odpowiedzią na pytanie czy ma czy nie tą obsesję LM.
Kiedyś z pewnością chciał LM, jakiś czas temu mu przeszło.
Chyba nie będzie realizował swojej obsesji ryzykując bankructwo firmy....
Odpowiedz cytując