Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.05.2015, 07:52
siemstein napisał(a):Wyświetl post
To, że piłkarze chu.ja grają, nie znaczy, że Cupiał nie ma obsesji. Od kiedy kupił Wisłę miał jeden cel i jedną obsesję. LM. Niestety dla nas, zmieniły mu się priorytety. Musi ratować Telefonikę. W innym wypadku Smuda zostałby wyrzucony dużo wcześniej, zresztą Moskalowi też już by podziękował. Taka jest, a może była jego natura. Może i na dobre to wyjdzie?
To że pracodawca piłkarzy - Wisła, która jest własnością TF, której właścicielem jest BC zalega swoim pracownikom za kilka miesięcy jest odpowiedzią na pytanie czy ma czy nie tą obsesję LM.
Kiedyś z pewnością chciał LM, jakiś czas temu mu przeszło.
Odpowiedz cytując