Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 08.05.2015, 22:45
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
hehe...zabawa to jest 8% w sondazach...15% to juz zabawa nie jest. Na czym polega "pompowanie"? Kto pompuje i dlaczego akurat Kukiza? Dlaczego o pompowaniu mówimy w jego przypadku a nie np. w przypadku Dudy który ma poparcie 2 razy wieksze (jest 2 razy bardziej pompowany?) i zaloze sie ze zanim zabawil sie w kandydowanie (a raczej Jarosaw zabawil sie w wystawienie Dudy jako kandydata bo sam Duda to za wiele do powiedzenia pewnie nie mial) wiecej ludzi słyszało o Kukizie niz o Dudzie...Wiecej ludzi kojazyło Dude z Wilkowyj.
Tak...poniewaz Kukiz urosl do miana Czarnego Konia tej zabawy to w razie czego zrobimy z niego konia napompowanego, pobawimy sie w szacunki, porownamy czlowieka do Palikota bo tak latwiej, uwalimy jego JOWy, w czym prym wioda antysalonowcy (!!!) nie bedzie trzeba sie tlumaczyc, ze wybieramy przypudrowanego maminsynka...no bo kogo? Napompowanego przez mainstream Kukiza? Na niego to tylko oszolomy...i tym sposobem z oszolomstwa wczesniejsi antysystemowcy przepoczwazyli sie w cywilizowanych, rozwaznych i pragmatycznych obywateli. I tylko patrzec jak przestana wierzyc w zamach!
A akurat tutaj, na tym forum WYŁĄCZNIE bawimy sie w polityke bo jakos nie kojaze, zeby ktokolwiek tu był politykiem czynnym.
Czy aby na pewno?

Wszystko zaczęło się tak naprawdę w okolicach marca, gdzie Kukiz wskoczył na poziom ok. 5% przeskakując Korwina i Ogórek, a na dobre sprawa wybuchła pod koniec kwietnia po tych dwóch tekstach.
http://kontrowersje.net/komorowski_a...ka_z_palikotem
http://wpolityce.pl/polityka/242674-...esc-kandydatow

Poza tym zarówno ja jak też Jaroo1 pisaliśmy we wcześniejszej fazie kampanii, że Kukiz może być wentylem bezpieczeństwa. Dla mnie nie jest jednak do końca pewne, czy PO, czy PiS, więc ogólnie to ujmując systemu
Odpowiedz cytując