To, że piłkarze chu.ja grają, nie znaczy, że Cupiał nie ma obsesji. Od kiedy kupił Wisłę miał jeden cel i jedną obsesję. LM. Niestety dla nas, zmieniły mu się priorytety. Musi ratować Telefonikę. W innym wypadku Smuda zostałby wyrzucony dużo wcześniej, zresztą Moskalowi też już by podziękował. Taka jest, a może była jego natura. Może i na dobre to wyjdzie?