Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.05.2015, 21:46
arti napisał(a):Wyświetl post
co widać na załączonym obrazku...
Kopacze (poniekąd jego pracownicy) ileś tam miechów do tyłu z kasą, a on ma obsesję LM...
Daj spokój... dla mnie jest pytanie czy zechcą pograć o 5 miejsce (bo 3-4 - puchary... ) czy w ogóle położą lagę już jutro.
Smutne czasy dla Wisły, a na horyzoncie chyba jeszcze gorsze...
To, że piłkarze chu.ja grają, nie znaczy, że Cupiał nie ma obsesji. Od kiedy kupił Wisłę miał jeden cel i jedną obsesję. LM. Niestety dla nas, zmieniły mu się priorytety. Musi ratować Telefonikę. W innym wypadku Smuda zostałby wyrzucony dużo wcześniej, zresztą Moskalowi też już by podziękował. Taka jest, a może była jego natura. Może i na dobre to wyjdzie?
Odpowiedz cytując