Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 08.05.2015, 21:41
hehe...zabawa to jest 8% w sondazach...15% to juz zabawa nie jest. Na czym polega "pompowanie"? Kto pompuje i dlaczego akurat Kukiza? Dlaczego o pompowaniu mówimy w jego przypadku a nie np. w przypadku Dudy który ma poparcie 2 razy wieksze (jest 2 razy bardziej pompowany?) i zaloze sie ze zanim zabawil sie w kandydowanie (a raczej Jarosaw zabawil sie w wystawienie Dudy jako kandydata bo sam Duda to za wiele do powiedzenia pewnie nie mial) wiecej ludzi słyszało o Kukizie niz o Dudzie...Wiecej ludzi kojazyło Dude z Wilkowyj.
Tak...poniewaz Kukiz urosl do miana Czarnego Konia tej zabawy to w razie czego zrobimy z niego konia napompowanego, pobawimy sie w szacunki, porownamy czlowieka do Palikota bo tak latwiej, uwalimy jego JOWy, w czym prym wioda antysalonowcy (!!!) nie bedzie trzeba sie tlumaczyc, ze wybieramy przypudrowanego maminsynka...no bo kogo? Napompowanego przez mainstream Kukiza? Na niego to tylko oszolomy...i tym sposobem z oszolomstwa wczesniejsi antysystemowcy przepoczwazyli sie w cywilizowanych, rozwaznych i pragmatycznych obywateli. I tylko patrzec jak przestana wierzyc w zamach!
A akurat tutaj, na tym forum WYŁĄCZNIE bawimy sie w polityke bo jakos nie kojaze, zeby ktokolwiek tu był politykiem czynnym.
Ostatnio edytowane przez kuba.j.g. : 08.05.2015 o godz. 21:46.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując